RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
Obsah balení
| Kapacita akumulátoru | 6.0 Ah |
| Délka lišty | 40 cm |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Nabíjecí doba | 210 min |
| Napětí | 36 V |
| Napínání řetězu bez použití nářadí | Ne |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Rychlost řetězu | 22.5 m/s |
| Typ aku | Li-ion |
| Včetně nabíječky | RY36C17A |
RY36CSX40B-160
4892210192240
Ryobi
RYOBI RY36CSX40B-160 je výkonná 36V bezuhlíková akumulátorová řetězová pila s 40cm lištou, dodávaná s 6,0Ah akumulátorem a nabíječkou, ideální pro rychlé a bezpečné řezání středně velkých až velkých…