RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Délka lišty | 40 cm |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Napětí | 36 V |
| Napínání řetězu bez použití nářadí | Ne |
| Rozchod [mm] | 1.27 |
| Rozteč řetězu | 9.53 mm |
| Rychlost řetězu | 22.5 m/s |
| Standardní vybavení | pouzdro na lištu, klíč a olej |
| Typ aku | Li-ion |
| Včetně nabíječky | Ne |
RY36CSX40B-0
4892210189530
Ryobi
RYOBI RY36CSX40B-0 je výkonná 36V bezuhlíková akumulátorová řetězová pila s 40cm lištou, určená pro rychlé, bezpečné a plynulé řezání středně velkých až velkých polen.
RY36CSX40B-160
4892210192240
Ryobi
RYOBI RY36CSX40B-160 je výkonná 36V bezuhlíková akumulátorová řetězová pila s 40cm lištou, dodávaná s 6,0Ah akumulátorem a nabíječkou, ideální pro rychlé a bezpečné řezání středně velkých až velkých…