RYOBI RMS18190 18V Akumulátorová 190mm pokosová pila 5133005502
Popis produktu
- Extrémně kompaktní a lehká pro skvělou přenositelnost
- Provádějte přesné rovné, zkosené, pokosové nebo složené řezy do materiálů ze dřeva
- 190mm kotouč se 40 zuby s břity ze slinutého karbidu pro vyšší výkonnost a lepší kvalitu řezu
- Přednastavené úhly pokosu doleva a doprava 47° a úkos 0º až 45º
- Bezpečnostní elektrická brzda zastaví kotouč během několika sekund po stisknutí spouště
Parametry
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 91 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 104 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 10 kg |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 45° | 38 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 90° | 50 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 90° / úkosu 45° | 38 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 90° / úkosu 90° | 50 mm |
| Napětí | 18 V |
| Počet otáček bez zatížení | 3600 ot./min |
| Průměr hřídele | 30 mm |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Včetně nabíječky | Ne |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- Nákup proběhl mez problémů
Velký výběr zboží
Využívám osobní odběr
S nákupem jsem spokojená, výrobek je skvělý. Delší dodání bylo způsobeno drobným problémem s dopravou, o kterém jsem byla ihned telefonicky informována a s velmi příjemným pánem "na drátě" bylo vše rychle vyřešeno.
Bleskové dodání.
- Objednávky vyřízené do druhého dne
- velký výběr zboží
- Naprosto bez problémů
Kapesníky objednáváme jen u nich
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.