RYOBI RWTS18 teleskopický kartáč s přívodem vody 5133005993
Popis produktu
Parametry
| Délka | 1 mm |
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 63 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu | 71 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3 kg |
| Napětí | 18 V |
| Počet otáček bez zatížení | 210 ot./min |
| Stupně krytí vůči vodě (IPX) | IPX7 |
| Včetně nabíječky | Ne |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- Nákup proběhl mez problémů
Velký výběr zboží
Využívám osobní odběr
S nákupem jsem spokojená, výrobek je skvělý. Delší dodání bylo způsobeno drobným problémem s dopravou, o kterém jsem byla ihned telefonicky informována a s velmi příjemným pánem "na drátě" bylo vše rychle vyřešeno.
Bleskové dodání.
- Objednávky vyřízené do druhého dne
- velký výběr zboží
- Naprosto bez problémů
Kapesníky objednáváme jen u nich
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.