RYOBI PS 216 L 216mm pokosová pila s posuvem 4935440650
Popis produktu
- 1400W motor podává výkon 5000ot./min, čímž zvládá rychlé řezy v nejodolnějším materiálu
- Viditelnost na řeznou linii díky nastavitelnému laseru a LED světlu
- Pokosový zámek s aretační deskou
- Hloubkový doraz kotouče pro řezání žlábků
- 50° kapacita pokosu / 45° kapacita úkosu
- Dodávaná s TCT kotoučem se 40 zuby
- Dodávaná s integrovaným nástavcem pro odsávání prachu, který je kompatibilní s AEG DEK 26
Parametry
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 99 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 112 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 16 kg |
| Max. hloubka řezu | 65 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 0°/ úkosu 45° | 36 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 45° | 36 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 90° | 65 mm |
| Počet otáček bez zatížení | 5000 ot./min |
| Příkon | 1400 kW |
| Průměr kotouče | 216 mm |
| Úhel pokosu pri 45° | 36 mm |
| Úhel pokosu pri 90° | 65 mm |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace