RYOBI RPI18 18V ONE+™ akumulátorový vysokotlaký kompresor 5133006315
Popis produktu
- Výkonný: Dosahuje až 11 barů/160 PSI s průtokem 16 l/min.
- Intuitivní ovládání: Digitální panel umožňuje automatické vypnutí při dosažení nastaveného tlaku a zajišťuje velmi přesné nafukování na požadovanou hodnotu.
- Dlouhý dosah: Hadice o délce 60 cm poskytuje velký pracovní dosah.
- Praktické příslušenství: obsahuje jehlu na sportovní míče, ventil Presta a kuželovou vysokotlakou trysku, vše s praktickým úložným prostorem v těle nástroje.
Parametry
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 84 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 92 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Max. provozní tlak | 11 bar/Mpa |
| Napětí | 18 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Úroveň vibrací | 2 m/s² |
| Včetně nabíječky | Ne |
| Vysokotlaká hadice | 600 mm |
Dokumenty
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace