RYOBI ST 800XE Přímočará pila s horním držením 4935412950
Popis produktu
- Výkonný 705W motor
- Patentovaný systém FIXTEC pro výměnu pilového plátku během pár sekund
- 4 stupně nastavení předkyvu
- Elektronika pro plynulou regulaci otáček
- Ergonomická a velmi tenká konstrukce rukojeti s měkkým povrchem
- Přípojka odsávání prachu a odřezků
- Odfukování pilin udržuje čistou linii řezu pro zachování přesnosti
- Při práci v okrajích může být deska pousnuta dozadu
- Dodávaná s 4m dlouhým kabelem, pilovým plátkem, ochranou proti třískám, posuvnou patkou a prachovou krytkou
Parametry
| Délka zdvihu | 26 mm |
| Dodávaný v | kufr |
| Hladina akustického tlaku | 87 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 98 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 2 kg |
| Max. průměr řezu - dřevo | 110 mm |
| Max. průměr řezu - hliník | 25 mm |
| Max. průměr řezu - ocel | 10 mm |
| Počet zdvihů bez zatížení zd./min | 600 zd./min |
| Příkon | 705 kW |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- Objednávky vyřízené do druhého dne
- velký výběr zboží
- Naprosto bez problémů
Kapesníky objednáváme jen u nich
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti