RYOBI SB2E 1100 RV Dvourychlostní příklepová vrtačka Next Generation 4935447375
Popis produktu
- 1100W výkonná dvourychlostní příklepová vrtačka
- Antivibrační systém pro komfortní použití
- Velká kovová převodovka pro maximální trvanlivost
- 13mm celokovové sklíčidlo
- Ergonomická měkká rukojeť pro komfortní práci
Parametry
| Dodávaný v | kufr |
| Hmotnost | 3 kg |
| Max. kroutící moment | 60 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 40 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli (mm) | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (mm) | 24 mm |
| Příkon | 1100 kW |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Typ sklíčidla | rychloupínací |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace