RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 82 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu | 96 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 1 dB(A) |
| Hmotnost | 78 kg |
| Hmotnost bez akumulátoru | 78 kg |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 2 |
| Počet otáček bez zatížení | 120 ot./min |
| Šířka záběru | 61 cm |
| Včetně nabíječky | ano |
RY36STX61A-260F
4892210233554
Ryobi
RLM36X41H60PG
4892210207951
Ryobi
RYOBI RLM36X41HPG je výkonná 36V akumulátorová travní sekačka s funkcí Power Assist, záběrem 40 cm a baterií 6,0 Ah pro maximální komfort sečení.
150x8,5 - 2pc
4002395304271
0
CZK