RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Dodávaný v | EURO paleta s více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 84 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 98 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 1 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 60 kg |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 2 |
| Průměr kotouče | 3300 mm |
| Šířka záběru | 56 cm |
| Úroveň vibrací | 3 m/s² |
| Včetně nabíječky | RY36C2PA |
RY36STX56A-250
4892210234704
Ryobi
RYOBI RY36STX56A-250 36V MAX POWER bezuhlíková sněhová fréza se šířkou záběru 56 cm a hloubkou až 46 cm je výkonný nástroj pro efektivní odklízení sněhu. S dvěma bezuhlíkovými motory, LED světlomety…