RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 74,5 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 86,6 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1,5 m/s2 |
| Šířka záběru | 30 cm |
| Úroveň vibrací | 2 m/s² |
| Včetně nabíječky | Ne |
RY36ST30A-0
4892210223296
Ryobi
Akumulátorová sněhová fréza RYOBI RY36ST30A-0 s šířkou záběru 30 cm nabízí efektivní a bezpečné řešení pro odklízení sněhu. Snadná manipulace a dvě rychlosti šneku umožňují přizpůsobení různým typům…