RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
Dvounožová rotační sekačka RYOBI MAX 36V s pracovním záběrem 53 cm poskytuje větší výkon než benzínová sekačka o objemu 150 cm3, což z ní činí skutečnou náhradu benzínové sekačky. Součástí sady je baterie 36V 6Ah, která vám poskytne až 50 minut provozu pro snadné zvládnutí sečení trávníku o rozloze až 1000 m2. Technologie RYOBI MAX 36V využívá bezkartáčový motor a pokročilou elektroniku, která automaticky reaguje na podmínky sečení zvýšením rychlosti nožů, čímž se eliminuje zasekávání a zvládne i vyšší travní porost. Jednobodové nastavení výšky umožňuje snadno zvolit perfektní výšku pro váš trávník. Po dokončení práce se rukojeť snadno složí pro kompaktní vertikální skladování. A co je nejlepší, je součástí systému RYOBI MAX 36V, kde jakákoli baterie 36V funguje s jakýmkoli produktem 36V. Na tuto sekačku poskytuje výrobce po registraci 3letou záruku.
Balení obsahuje:
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 84 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu zaručená | 93 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 30 kg |
| Mechanismus pohonu | s vlastním pojezdem |
| Mulčovací záslepka | ano |
| Mulčování | ano |
| Napětí | 36 V |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Počet otáček | 2600 ot./min |
| Šířka řezu | 53 cm |
| Včetně nabíječky | RY36C60A |
| Záběr | 53 cm |
RY36LMXSP53B-160
4892210254887
Ryobi
Velmi výkonná akumulítorová sekačka Ryobi RY36LMXSP53B s pojezdem se šířkou záberu 53 cm je vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, centrálním nastavením výšky sečení, silným…
RAR103
4892210218476
Ryobi
RHSDSMR35
4892210249982
Ryobi
RYOBI RHSDSMR35 je 35dílný ráčnový šroubovák se 72zubou ráčnou a sklopnou hlavou nastavitelnou na 45°, 90° a 180°, díky čemuž umožňuje rychlou a pohodlnou práci i v těžko dostupných místech.…
RC18118C
4892210150134
Ryobi
RAC769
4892210206251
Ryobi
WS 8-125SK
4002395150564
0
CZK
RSD18-0
4892210233912
Ryobi
Ryobi 18V ONE+ ¼” šestihranný šroubovák je ideální na jakékoliv domácí kutilské práce. Perfektní nástroj na montáž nábytku a zároveň dostatečně silný na zvládnutí větších úkolů.
RAC818
4892210182692
Ryobi
AAKDD30
4892210184559
0
CZK
RHHSCC450
4892210222589
Ryobi