RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Akustický výkon | 89 dB (Lwa) |
| Dodávaný v | krabice |
| Hladina akustického tlaku | 78 (Lpa)(dB(A)) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 24 kg |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 26 kg |
| Kapacita aku | 6 Ah |
| Max. střihací šířka | 49 cm |
| Mechanismus pohonu | s vlastním zdrojem pohonu |
| Mulčování | Ano |
| Nabíjecí doba | 200 min |
| Napětí | 36 V |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Typ nářadí | 36 V aku nářadí |
| Včetně nabíječky | Ano |
| Záběr | 51 cm |
RY36LMX51A-160
4892210184917
Ryobi
Velmi výkonná a lehká sekačka RYOBI RY36LMX51A se šířkou záběru 49 mm, vybavená pojezdem a velmi tichým bezuhlíkovým moterem. Jedná se o nejvyšší řadu akumulátorových sekaček RYOBI, které se…