RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Akustický výkon | 95 dB (Lwa) |
| Dodávaný v | krabice |
| Hladina akustického tlaku | 81 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 95 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu zaručená | 97 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 18 kg |
| Mechanismus pohonu | Bez vlastního pohonu |
| Mulčovací záslepka | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Včetně nabíječky | Ne |
| Záběr | 40 cm |
RY36LM40A-0
4892210210272
Ryobi
75x2,5 T101 B - 5pcs
4002395368013
0
CZK
BEWS 18-125BL-0
4058546223595
0
CZK
RY18BCX26A-0
4892210203397
0
CZK
RLM36X41H50PG
4892210199096
Ryobi
RY36STX61A-260F
4892210233554
Ryobi
RLM36X41H60PG
4892210207951
Ryobi
RYOBI RLM36X41HPG je výkonná 36V akumulátorová travní sekačka s funkcí Power Assist, záběrem 40 cm a baterií 6,0 Ah pro maximální komfort sečení.
150x8,5 - 2pc
4002395304271
0
CZK