RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
Obsah balení:
| Délka pilového plátku | 60 cm |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 88 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu | 93 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina vibrací na přední rukojeti při volnoběhu | 1 m/s² |
| Hmotnost | 2 kg |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2 kg |
| Max. průměr řezu | 25 mm |
| Napětí | 36 V |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Počet otáček | 1350 ot./min |
| Včetně nabíječky | RY36C40A |
RY36HT60A-140
4892210236500
Ryobi
Výkonný 36V akumulátorový plotostřih RYOBI s 60cm lištou, dvojitými břity a nástavcem HedgeSweep pro snadné odstraňování odřezků.