RYOBI RY18STPA 18V Akumulátorové teleskopické čerpadlo 5133005716
Popis produktu
- Vysoce kvalitní tyčové čerpadlo vhodné pro drenáž, rychlý přenos vody a zavlažování. Přesouvejte vodu efektivně!
- Použijte s hákem na sud k zajištění čerpadla uvnitř vodního sudu. Poté znovu použijte dešťovou vodu kolem zahrady k zalévání rostlin
- Připojte přiloženou 1½” vypouštěcí hadici, abyste dosáhli maximálního průtoku, nebo použijte G¾″ hadicový adaptér a připojte Vaší vlastní zahradní hadici
- Čerpadlo bylo vyrobeno pro čistou vodu, integrovaný filtr zamezí vnikání větších nečistot do čerpadla. Odnímatelný kryt lze odpojit, aby se odstranil jakékoli odpad, jako jsou listy nebo větvičky
- Nastavení časovače umožňuje ponechat čerpadlo bez dozoru po dobu 5, 10 nebo 15 minut
- Technologie řízení na prázdno automaticky vypne čerpadlo po 30 sekundách. Tím se zabrání jejímu poškození a prodlouží se jeho životnost
- Voděodolný akumulátorový box IPX8 chrání akumulátor v utěsněném pouzdře
- Nastavte teleskopickou tyč na požadovanou výšku, od 0.7m do 1.2m
Parametry
| Dodávaný v | Karton |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2 kg |
| Max. teplota vody | 35 °C |
| Max. zdvih vody | 7 m |
| Napětí | 18 V |
| Průtok | 3360 l/h |
| Stupně krytí vůči vodě (IPX) | Pump head IPX8; Battery compartment IPX5 |
| Včetně nabíječky | Ne |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace