RYOBI RY150PWA Elektrický vysokotlaký čistič 150Bar 5133005371
Popis produktu
- Vysoce výkonný 2000W motor dosahuje maximálního tlaku 150Bar a maximálního průtoku 450l/h
- Odolná a flexibilní opletená hadice z oceli odolává zalomení pro snadné čištění
- Tlakový buben na hadici uvolňuje hadici během používání bez překlopení, což umožňuje maximální mobilitu po zahradě
- Integrovaná 0.9l nádrž na čisticí prostředek s funkcí variabilního pracího prostředku na zmáčknutí
- Možnost uložení příslušenství na těle čističe
- Kompaktní konstrukce s koly pro snadnou přepravu
- Součástí balení je čistič povrchu, skvělý pro čištění teras a palubek
- Součástí je rotační kartáč, skvělý pro čištění automobilů
Parametry
| Délka hadice | 8 m |
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 74 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 11 kg |
| Materiál čerpadla | hlíníkové |
| Max. podtlak | 150 bar |
| Napětí | 2000 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Připojení trysky | Rychlospojka |
| Průtok | 450 l/h |
| Typ hadice | opletená ocelí |
| Úroveň vibrací | 2 m/s² |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace