RYOBI RVI18 18V ONE+™ Akumulátorový vysokokapacitní inflátor 5133006314
Popis produktu
- Ideální na nafukování bazénů, matrací a velkých člunů. Dvojitou matraci nafoukne za pouhých 45 vteřin.
- Rychlé nafouknutí 510l/min, až 0,034 Bar/0,5 PSI.
- Může se použít jako fukar, rychle vyčístí vaše pracovní místo během vaší práce na projektu.
- Obsahuje 4 trysky s pohodlným uskladněním.
- Nastávec trysky jednoduše otočte a můžete jej použít jako deflátor - ideální na odsání vzduchu při balení oděvů nebo lůžkovin a vyfukování nafukovacích matrací.
- Jako součást systému ONE+™ pro dům a zahradu lze toto nářadí napájet jakýmkoli akumulátorem ONE+™!
Parametry
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 76 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 84 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Napětí | 18 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Úroveň vibrací | 1 m/s² |
| Včetně nabíječky | Ne |
Dokumenty
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace