RYOBI RSV18BL 18V ONE+™ Bezuhlíkový tyčový vysavač (1x 4.0Ah) 5133006136
Popis produktu
- Akumulátorový tyčový vysavač, ideální na vysávání prachu a nečistot z koberců a tvrdých podlah.
- Bezuhlíkový motor poskytuje lepší výkon a delší dobu chodu.
- Konstrukce je vyrobená tak, aby vysavač mohl samostatně stát, což zaručí větší uživatelské pohodlí a snadné skladování.
- Sací výkon 90 air wattů a max. proud vzduchu 900 l /min. zaručí silné čištění.
- Režim maximálního výkonu a ekonomický režim pro maximální a tišší dobu chodu.
- 26,5 cm motorová kartáčová lišta pomáhá rozvířit nečistoty a prach z koberců, lze ji odejmout a tím ochránit podlahy z tvrdého dřeva před poškrábáním.
- Dvojitá cyklónová filtrace zachytí až 99,5 % všech částic, včetně pylu, spor plísní, bakterií a virů, čímž zajišťuje důkladné vyčištění.
- Jako součást systému ONE+™ pro dům a zahradu lze toto nářadí napájet jakýmkoliv akumulátorem ONE+™!
Parametry
| Objem nádoby | 800 l |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 75 (Lpa)(dB(A)) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3 kg |
| Max. proud vzduchu | 900 l/min |
| Napětí | 18 V |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Sací výkon | 90 W |
| Tlak | 20 kPA |
| Včetně nabíječky | ano |
| Záběr čištění | 26 cm |
Dokumenty
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace