RYOBI RLT183220S 18V Akumulátorová strunová sekačka, šířka záběru 25/30cm (1x2.0Ah) 5133005963
Popis produktu
- Nastavitelné šířka střihu 25cm nebo 30cm pro maximální všestrannost
- EasyEdge™ umožňuje velmi rychlé přepnutí z režimu sekačky do režimu vyžínače
- Teleskopická násada a nastavitelná rukojeť zajišťují pohodlí pro uživatele všech výšek
- Otočná strunová hlava se třemi polohami pro všestrannější vyžínání
Parametry
| Akustický výkon | 94 dB (Lwa) |
| Automatické nastavování délky struny | automatické podávání |
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického výkonu | 94 (Lwa)(dB(A)) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Šířka řezu | 25 cm |
| Struna | 1 mm |
| Včetně nabíječky | ano |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
Bleskové dodání.
- Objednávky vyřízené do druhého dne
- velký výběr zboží
- Naprosto bez problémů
Kapesníky objednáváme jen u nich
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok