RYOBI RLT183120C Strunová sekačka 5133005973
Popis produktu
- 18 V lithium síla s technológií IntelliCell™, který monitoruje a reguluje jednotlivé články pro dosažení maximální doby chodu, skladovatelnosti a bezpečnosti
- Rozšiřitelné madlo k způsobení pro Vaši práci
- Otočná hlava pro ořezávání hran trávníků
- Plně nastavitelná rukojeť
- Otočná hlava pro ořezávání hran trávníků
- Záběr: 30 cm
- Automatické nastavování délky struny při uvolnění spínače
- Ochrana proti poškození rostlin
- Člen řady 18 V One+™, ve kterém akumulátor může být použity s téměř 35 druhy elektrického ručního a záhradního nářadí
Obsah balení:
- 1× RYOBI RLT183120C strunová sekačka
- Akumulátor a nabíječka (součást řady 18V One+)
Parametry
| Automatické nastavování délky struny | automatické podávání |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického výkonu zaručená | 95 dB(A) |
| Hladina vibrací na přední rukojeti při volnoběhu | 1 m/s² |
| Hladina vibrací na zadní rukojeti při volnoběhu | 1 m/s² |
| Hmotnost bez akumulátoru | 2 kg |
| Napětí | 18 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Počet otáček bez zatížení | 8 ot./min |
| Průměr struny | 1 mm |
| Šířka řezu | 25 cm |
| Včetně nabíječky | RC18115 |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace