RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
Obsah balení
| Dodávaný v | krabice |
| Hladina akustického tlaku | 80 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 1 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 92 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu zaručená | 95 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 20 kg |
| Mechanismus pohonu | Power Assist |
| Mulčovací záslepka | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Včetně nabíječky | Ano |
| Záběr | 40 cm |
RLM36X41H60PG
4892210207951
Ryobi
RYOBI RLM36X41HPG je výkonná 36V akumulátorová travní sekačka s funkcí Power Assist, záběrem 40 cm a baterií 6,0 Ah pro maximální komfort sečení.
150x8,5 - 2pc
4002395304271
0
CZK