RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
Obsah balení
| Akustický výkon | 92 dB (Lwa) |
| Dodávaný v | krabice |
| Hladina akustického tlaku | 80 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 1 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 92 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 1 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu zaručená | 95 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 18 kg |
| Mechanismus pohonu | Bez vlastního pohonu |
| Mulčovací záslepka | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Včetně nabíječky | Ano |
| Záběr | 40 cm |
RLM36X41H50G
4892210199102
Ryobi
RYOBI RLM36X41HG je výkonná 36V akumulátorová travní sekačka se záběrem 40 cm, ideální pro efektivní sečení, mulčování i sběr trávy.
RY18LMXSP51A-0
4892210255501
Ryobi
RYOBI RY18LMXSP51A-0 je 18V ONE+ akumulátorová travní sekačka s pojezdem, 51cm záběrem a sedmipolohovým nastavením výšky sečení pro pohodlnou a efektivní údržbu trávníku.
Polishing backing pad
4002395381111
0
CZK