RYOBI RDA18-0 18V ONE+ Akumulátorový čistič odpadů 5133006416
Popis produktu
- 6,8 metrů zesílené spirály pro dosažení hluboko do potrubí.
- Pro trubky o průměru až 50 mm, snadné čištění odpadů pomocí 12,7mm vrtací hlavy.
- Motorový posuv pro snadné odstraňování ucpávek.
- Kabelová svorka pomáhá udržet spirálu na místě při odstraňování obtížných ucpávek.
- Zadní odtokový otvor zabraňuje hromadění vody v bubnu.
- Kompatibilní se systémem RYOBI®LINK. Výrobek uložíte na stěnu LINK pomocí integrovaného držáku LINK.
- LED pracovní světlo osvětluje pracovní prostor pro lepší viditelnost.
Parametry
| Délka spirály | 6 m |
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hmotnost | 3 kg |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3 kg |
| Napětí | 18 V |
| Počet otáček bez zatížení | 600 ot./min |
| Průměr kabelu | 6 mm |
| Půměr hlavy hadovitého vrtáku | 12 mm |
| Včetně nabíječky | Ne |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace