RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Akustický výkon | 102 dB (Lwa) |
| Dodávaný v | Karton |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4 kg |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 5 kg |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Objem vzduchu [režim fukaru] | 5 km/h |
| Objemu vzduchu [režim vysavače] | 12 km/h |
| Průtok vzduchu | 12 m³/min |
| Průtok vzduchu 1 | 12 m³/min |
| Rychlost vzduchu | 238 Km/h |
| Rychlost vzduchu [režim fukaru | 238 km/h |
| Rychlost vzduchu [režim vysavače] | 126 km/h |
| Typ nářadí | 36 V aku nářadí |
| Včetně nabíječky | Ne |
RBV36B
4892210138538
Ryobi
RYOBI RBV36B je bezuhlíkový akumulátorový fukar a vysavač 3v1, ideální pro rychlé a efektivní úklidové práce na zahradě.