RYOBI R18DD4-2C20G Akumulátorový vrtací šroubovák 5133006534
Popis produktu
- Akumulátorový vrtací šroubovák ideální pro vrtání do dřeva nebo kovu a šroubování
- 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost a odolnost uchopení bitů
- 2 rychlostní stupně pro ovládání maximální rychlosti, aby odpovídaly různým materiálům a aplikacím
- 24 nastavení točivého momentu pomáhá pokaždé zapustit utažení šroubů
- LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost
Parametry
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hladina akustického tlaku | 75 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 5 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 86 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 5 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1 kg |
| Max. kroutící moment | 50 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli (mm) | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (mm) | 13 mm |
| Napětí | 18 V |
| Nastavení momentu | 24 |
| Počet baterii v balení | 2 |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Typ sklíčidla | rychloupínací |
| Včetně nabíječky | RC18120 |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace