RYOBI PST 500X Přímočará pila s rukojetí do dlaně 4935428260
Popis produktu
- Výkonný 440W motor
- Patentovaný systém FIXTEC pro výměnu pilového plátku během pár sekund
- LED světlo pro viditelnost řezu
- Funkce předkyvu
- Výjimečný design do dlaně pro komfortní použití v úzkých prostorech
- Odfukování pilin udržuje čistou linii řezu pro zachování přesnosti
- Dodávaná s prachovou krytkou, ochranou proti třískám, pilovým plátkem a 4m dlouhým kabelem
Parametry
| Délka zdvihu | 15 mm |
| Dodávaný v | taška |
| Hmotnost | 2 kg |
| Max. průměr řezu - dřevo | 40 mm |
| Max. průměr řezu - hliník | 10 mm |
| Max. průměr řezu - ocel | 6 mm |
| Počet zdvihů bez zatížení zd./min | 3700 zd./min |
| Příkon | 435 kW |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace