RYOBI EMS254L 2000W Pokosová pila, 254mm kotouč 5133001202
Doporučujeme dokoupit
Skladem
7 490 Kč
Celková cena setu:
7 490
Kč
Popis produktu
- Exactline Laser Technology™ - označení řezné linie laserem
- 2x LED světlo - lepší viditelnost řezné linie
- Konstrukce umožňuje pracovat až těsně u zdi
- Velmi kompaktní design pro snadné uskladnění a přepravu
- Výkonný 2000W motor s 4500ot./min.
- Extra široké podpůrná madla
- Kapacita pokosu: 50° doleva a doprava
Parametry
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 95 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 110 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 16 kg |
| Max. kap. řezání pokosu 0°/ úkosu 45° | 58 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 45° | 58 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45° / úkosu 90° | 200 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 45°/ úkosu 0° | 90 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 90° / úkosu 45° | 300 mm |
| Max. kap. řezání pokosu 90° / úkosu 90° | 300 mm |
| Napětí | 2000 V |
| Počet otáček bez zatížení | 4 ot./min |
| Průměr kotouče | 254 mm |
| Typ nářadí | Elektrické nářadí |
| Typ nože | 48-z. TCT |
| Úhel pokosu do prava | 50 ° |
| Úhel pokosu nalevo | 50 ° |
| Úhel řezu napravo | 47 ° |
| Úroveň vibrací | 1 m/s² |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace