RYOBI ECO2335 2300W Pila na kov, 355mm kotouč 5133000704
Doporučujeme dokoupit
Do tří dnů
5 290 Kč
Celková cena setu:
5 290
Kč
Popis produktu
- Kapacita pokosu 0°- 45°
- Rychle nastavitelný svěrák
- Ochranný kryt chrání před jiskrami
- Snadné nastavení úhlu řezu
- Velký ochranný kryt pro bezpečnost
- Skladování klíčů na těle nářadí
- Gumové podložky pro vyšší stabilitu
- Vyměnitelné uhlíky
- Aretace hřídele pro rychlou výměnu kotouče
- Livetool Indicator™ - modré světlo signalizuje, pokud nářadí je pod napětím
- GripZone™ technologie pro zvýšený komfort držení
Parametry
| Dodávaný v | Karton |
| Hladina akustického tlaku | 94 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 108 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 16 kg |
| Max. průměr řezu - trubka | 90 mm |
| Napětí | 2300 V |
| Počet otáček bez zatížení | 3 ot./min |
| Průměr hřídele | 25 mm |
| Průměr kotouče | 355 mm |
| Typ nářadí | Elektrické nářadí |
| Úroveň vibrací | 1 m/s² |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace