RYOBI BUS 18SBL 18V Subkompaktní bezuhlíková šavlová pila 4935479662
Popis produktu
- Kompaktní a výkonný jednoruční design umožňuje uživateli provádět náročné aplikace ve stísněných prostorech
- Orbitální řezání snadno protlačí pilový plátek materiálem pro rychlé a agresivní řezy
- Pogumovaný kryt motoru poskytuje maximální přilnavost a bezpečnost pro použití oběma rukama
- Délka zdvihu 22mm umožňuje odběr maximálního množství materiálu při každém řezu
- 3200ot./min poskytuje rychlost a přesnost požadovanou při řezání svorníků a překližky
- Rychloupínací systém pro pohodlnou výměnu pilového plátku
- Bezuhlíkový motor PROFLUX™ s technologiemi Coretek poskytuje špičkový výkon a provozní dobu
- Kompatibilní se systémem PRO18V
Parametry
| Délka zdvihu | 22 mm |
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 91 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 102 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Max. průměr řezu - dřevo | 100 mm |
| Max. průměr řezu - ocel | 40 mm |
| Nabíječka | bez nabíječky |
| Napětí | 18 V |
Dokumenty
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace