RYOBI BUS 18C2 18V Šavlová pila 4935478942
Popis produktu
- Uhlíkový motor podává výkon až 3000ot./min
- Délka zdvihu 28.5mm uzpůsobena k nejrychlejšímu řeznému výkonu na trhu
- Systém rychloupínání pilových plátků akceptuje všechny standardní plátky do šavlové pily
- Snadno a rychle nastavitelná patka se systémem bez použití nářadí
- Vestavěny ukazatel stavu nabiti přimo na akumulatoru
- LED umožňuje dokonalý výhled na obrobek
- Krokvový hák pro snadný přenos, když jste na žebříku
- Kompatibilní s technologií lithiového akumulátoru AEG Prolithium-Ion™ s ochranou proti přetížení pro maximální odolnost akumulátoru a nářadí
Parametry
| Délka zdvihu | 28 mm |
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 84 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 5 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 95 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 5 dB(A) |
| LED | ano |
| Max. průměr řezu - dřevo | 130 mm |
| Max. průměr řezu - ocel | 20 mm |
| Nabíječka | bez nabíječky |
| Napětí | 18 V |
| Počet zdvihů bez zatížení zd./min | 3000 zd./min |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace