RYOBI BSS 18SBL2 4935480059
Popis produktu
Parametry
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 98 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 106 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| LED | ano |
| Max. kroutící moment | 200 Nm |
| Nabíječka | -0 |
| Napětí | 18 V |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Počet otáček bez zatížení | 3100 ot./min |
| Počet úderů | 4400 úderů/min |
| Upínání nářadí | ¼″ Hex |
| Úroveň vibrací | 7 m/s² |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace
- Rychlost komukativnost spolehlivost
rychlé vyřízení objednávky
doporučuji