RYOBI BKS 18SBL 18V Subkompaktní bezuhlíková okružní pila 165mm 4935479660
Popis produktu
- Bezuhlíkový motor PROFLUX™ podává vysokou rychlost a vysoký výkon
- Ultra kompaktní a lehká okružní pila
- Kryt a základna s minimálním obsahem hořčíku udržují nářadí extrémně lehké
- Dodávaná s 1650mm TCT kotoučem s 18 karbidovými zuby pro dokonale čistý a rychlý řez
- Elektronická brzda motoru, pilový kotouč se zastaví během několika sekund
- Zámek na spínači pro větší bezpečnost
- Aretace hřídele pro rychlou výměnu kotouče
- Kompatibilní s technologií akumulátorů AEG PRO LITHIUM ION™ s ochranou proti přetížení pro maximální životnost akumulátoru a nářadí
Parametry
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 87 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 98 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Max. hloubka řezání při 45° | 41 mm |
| Max. hloubka řezání při 90° | 57 mm |
| Nabíječka | bez nabíječky |
| Napětí | 18 V |
| Počet otáček bez zatížení | 5000 ot./min |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Průměr vřetena | 20 mm |
| Úhel řezu | 50 ° |
Dokumenty
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace