RYOBI B18CS10 18V Sponkovačka 4935480969
Popis produktu
- Silná 18V sešívačka navržená tak, aby snížila únavu uživatele tím, že eliminuje opakovaný pohyb ručního nářadí
- Vystřeluje 10mm korunkové sponky o délce od 6mm do 14mm pro širokou škálu aplikací
- Kolečko pro nastavení hloubky pomáhá chránit povrch materiálu a umožňuje správné nastavení sponek
- Technologie kompresního pohonu poskytuje automatické pohodlí a snižuje únavu uživatele
- 2 fáze – zatlačení a vystřelení poskytují plnou kontrolu nad polohou spony a zajišťují, že spony se nespustí, dokud není nos mechanismu přitlačen na obrobek.
- Snadno stohovaný zásobník umožňuje naplnit až 88 sponkovými kolejnicemi
- Vypálí až 6000 spon na jedno nabití 4.0Ah akumulátoru
- LED dioda pro osvětlení pracovní plochy
- Jako součást systému profesionálního elektrického nářadí PRO18V je toto nářadí kompatibilní s jakýmkoliv akumulátorem PRO18V
Parametry
| Délka spon | 6 mm |
| Dodávaný v | Krabice |
| Hladina akustického tlaku | 88 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 77 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Kapacita zásobníku | 88 Ks |
| Nejistota vibrací | 1 m/s2 |
| Šířka spon | 9 mm |
| Úroveň vibrací | 3 m/s² |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace