High Energy 18 V

LITHIOVÉ + VYSOKOKAPACITNÍ AKUMULÁTORY

Vysokokapacitní High Energy akumulátory ze systému ONE+. Nová generace výkonnějších akumulátorů s delší výdrží je tady. Lithiové 3.0Ah a 9.0Ah akumulátory dodávají vyšší výkon a 3x delší výdrž vašemu nářadí, což znamená, že zvládnete více práce.

O 40% VÍCE PROSTORU

Díky o 40% více místa v elektrických článcích, které umožňují větší prostor pro elektrochemické reakce, naše vysokapacitní akumulátory Lithium+ generují o 25% méně tepla. Tímto způsobem můžeme do našich akumulátorů narvat mnohem více energie a zachovat si poměrně kompaktní design.

O 25% MÉNĚ TEPLA

Tento technologický pokrok znamená, že vysokokapacitní Lithium+ akumulátory generují o 25% méně tepla, výsledkem čehož je účinější akumulátor, který vydrží třikrát déle. Vysokokapacitní Lithium+ akumulátor je navržen pro aplikace s vysokým výkonem, což znamená, že můžete pracovat déle a s větším úsilím.

KONSTRUKCE ČLÁNKŮ SE 4 JAZÝČKY

Akumulátorové články mají energetické dálnice známé jako jazýčky, které umožňují, aby energie proudila bez námahy z akumulátoru do nářadí. Lithiové vysocekapacitní High Energy akumulátory mají nový, vysoce účinný design se čtyřmi jazýčky. Vytváří větší tok energie až o 20% než předchozí lithium-iontové technologie.

 

Lithiové vysokokapacitní High Energy akumulátory jsou 100% kompatibilní se systémem ONE+, což znamená, že se nyní vejdou do více než 100 typů nářadí pro dům a zahradu! Bez ohledu na to, po jakém nářadí sáhnete, okamžitě upgradují jeho výkon, aby mohlo déle a tvrději pracovat.

Zvláště je však doporučujeme s některými z našich nejvýkonnějších typů nářadí: prémiovým bezuhlíkovým nářadím. Toto nářadí vyžaduje veškerou sílu, kterou mohou získat, čehož v kombinaci s našimi vysokapacitnímu High Energy akumulátory jednoduše dosáhnou.

Nejprodávanější v kategorii

Hobby
Profi
Základní zobrazení
Zobrazení s parametry
1 x baterie
-12 %
TOP produkty
Nejprodávanější
Baterie 18 V

Skladem
 • Dodávaný v
  Blistr
 • Hmotnost
  1 kg
 • Kapacita aku
  9 Ah
 • Napětí
  18 V
 • Počet baterii v balení
  1
 • Typ nářadí
  18V ONE+
 • Včetně nabíječky
  Ne
5 590 Kč 4 919 Kč 4 065 Kč bez DPH
3 roky záruka

Naše stroje vyrábíme tak, aby vydržely.
Stejně jako naše záruka