RYOBI MAX POWER AKCE: Kup 2 stroje a získej akumulátor zdarma
Využijte akci RYOBI MAX POWER a získejte akumulátor 4,0 Ah zdarma v hodnotě min. 4 600 Kč. Stačí zakoupit 2 různé stroje z 36V řady a bonus je váš. Akce platí do 31. 8. 2026.
| Kapacita akumulátoru | 5.0 Ah |
| Hladina akustického tlaku | 83.9 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 1.1 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 95 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu | 95 (Lwa)(dB(A)) |
| Mechanismus pohonu | s vlastním pojezdem |
| Mulčovací záslepka | ano |
| Mulčování | Ano |
| Nabíjecí doba | 180 min |
| Napětí | 36 V |
| Nejistota vibrací | 1.5 m/s2 |
| Přední kolo (⌀ cm) | 20 |
| Rychlost motoru (min-1) | 3100 |
| Šířka řezu | 46 cm |
| Úroveň vibrací | 0.7 m/s² |
| Včetně nabíječky | RY36C17A |
| Výška střihu | 25-75 mm |
| Záběr | 46 cm |
| Zadní kolo (⌀ cm) | 25 |
RY36LMXSP46A-150
4892210190253
Ryobi
RYOBI RY36LMXSP46A-150 je 36V MAX POWER bezuhlíková akumulátorová sekačka s pojezdem, šířkou záběru 46 cm a výkonem srovnatelným s benzínem.
Polishing sponge- soft
4002395381128
0
CZK