RYOBI RCD1201 12V Akumulátorový vrtací šroubovák (2x2.0Ah) 5133005059
Popis produktu
- 10mm rychloupínací sklíčidlo
- 22stupňové nastavení momentu pro dokonalé šroubování
- Lehký a kompaktní - ideální řešení v domácnosti
- LED k osvětlení pracovního místa
- Ukazatel stavu nabití
- Elektronicky nastavitelné otáčky, zpětný chod a zastavení pro plnou kontrolu
- Jednoobjímkové sklíčidlo usnadňuje výměnu příslušenství
- Citlivý spínač a přepínač převodovky pro uživatelský komfort
- GripZone+™ technologie pro zvýšený komfort držení
Parametry
| Dodávaný v | Taška |
| Hladina akustického tlaku | 65 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Max. kroutící moment | 25 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 25 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli (mm) | 10 mm |
| Napětí | 12 V |
| Nastavení momentu | 22 |
| Počet baterii v balení | 2 |
| Počet otáček - 1.st. | 715 ot./min |
| Rozsah upínání sklíčidla | 10 mm |
| Včetně nabíječky | Ano |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost
- rychlé dodání, dobrá komunikace
- Rychlost komukativnost spolehlivost