RYOBI R18DD4-1C20CO Akumulátorový vrtací šroubovák 5133006163
Popis produktu
- Akumulátorový vrtací šroubovák ideální pro vrtání do dřeva nebo kovu a šroubování
- 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost a odolnost uchopení bitů
- 2 rychlostní stupně pro ovládání maximální rychlosti, aby odpovídaly různým materiálům a aplikacím
- 24 nastavení točivého momentu pomáhá pokaždé zapustit utažení šroubů
- LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost
Parametry
| Dodávaný v | Více než 75 % recyklovaného kartonu |
| Hmotnost bez akumulátoru | 1 kg |
| Max. kroutící moment | 50 Nm |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli (mm) | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva (mm) | 13 mm |
| Napětí | 18 V |
| Nastavení momentu | 24 |
| Počet baterii v balení | 1 |
| Rozsah upínání sklíčidla | 13 mm |
| Typ sklíčidla | rychloupínací |
| Včetně nabíječky | ano |
Tento produkt naleznete v těchto kategoriích
Hodnocení
20 Hodnocení
- Naprosto bez problémů
Kapesníky objednáváme jen u nich
- rychlé dodání
- s obchodem jsem velice spokojená
- objednávky jsou vždy rychle vyřízeny
- příjemný personál
- skvělé ceny
- lhůta dodání 11 dní
super
- ok
- Rychlé dodání
- Vše v pořádku
- Velký výběr zboží
- Příznivé ceny
- Dobrá dostupnost obchodu
Nakupovala jsem poprvé, ale určitě ne naposledy.
- Obchod bezvadný.
- Nevýhodu obchodu jsem nenašel. Doprava zásilku ještě nedoručila.
jednoduchá komunikace , rychlé doručení
Doporučuju.
přehlednost, rychlé jednání, rychlé doručení
- Tepovač funguje…hurá
- Výběr zboží ještě na výdejním místě . Rychle vyřízená e objednávka
Vše OK, rychlé dodání.
Velmi ochotný, profesionální a lidský personál
OK
Vse ok
- Vše proběhlo ke vší spokojenosti
- Rychlost